Esame sveiki - Laimėk 100 Lt kas savaitę!
ban.jpg

Laimėk 100 Lt kas savaitę!

Perkant Vitabiotics, Lepicol, AloeDent, Aloe Vera produktus* ant pakuotės ieškokite lipduko su unikaliu kodu bei užpildykite žemiau esančią registracijos anketą. 

Kas savaitę atsitiktinės atrankos būdu bus išrenkamas vienas laimingasis, kuris galės nemokamai apsipirkti www.esamesveiki.lt už 100 litų sumą**. 

Sveikiname šios savaitės laimėtoją - Gintarę Pilipauskienę iš Kauno. Sekančios savaitės nugalėtojas bus paskelbtas gruodžio 1 d. 

Žaidimas vyksta nuo  2012 m. kovo 18 d. iki 2014 m. gruodžio 31 d.

Laimėtojas informuojamas asmeniškai el.paštu, registracijos metu nurodytu adresu, bei paskelbiamas www.esamesveiki.lt

Žaidimo laimėtojas išrenkamas kiekvienos savaitės ppirmadienį, jei pirmadienis ne darbo diena, tuomet po sekančią darbo dieną.

*Žaidime nedalyvauja Wellman ir Wellwoman gėrimai, Aloe Vera gelis 100 ml, 200 ml, Aloe Vera sultys 1000 ml ir 500 ml, Aloe Vera Cranberry sultys 500 ml, AloeDent skalavimo skystis, Aloe Vera lūpų pieštukas.

**Išrinktas asmuo gauna teisę nemokamai apsipirkti tik tuomet, kai paštu (adresu UAB Entafarma Plius, Klonėnų vs.1, Širvintų r.sav. LT 19156) atsiunčia tuščią produkto pakuotę su lipduku. Atsiųsto lipduko kodas turi aiškiai matytis ir sutapti su registracijos metu pateiktu kodu.

Jei laimėtojas per vieną mėnesį laiko nuo paskelbimo ir informavimo el.paštu neatsiunčia tuščios produkto pakuotės su žaidimo lipduku, jis praranda teisę pasinaudoti nemokamu apsipirkimu už 100 Lt sumą. Vietoj jo nerenkamas kitas asmuo.

Žaidimo organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti žaidimo sąlygas ar jį nutraukti. Dalyvavimas žaidime reiškia sutikimą gauti www.esamesveiki.lt pasiūlymus ir naujienas nurodytu el.pašto adresu.

 

Balsavimai

Kas Jums svarbiausia pasirenkant maisto papildą?

Sudėtis - 28.1%
Kokybė - 44.1%
Kaina - 9.5%
Kilmės šalis - 2.8%
Gydytojo/vaistininko rekomendacija - 10.4%
Šeimos narių/draugų rekomendacija - 5.1%

Viso balsų: 1457
Balsavimas pasibaigė : 2013-12-31- 00:00